Wiadomości

 • Premiera TPM dla Każdego Operatora

  Od końca maja dostępna jest nasza najnowsza książka “TPM dla każdego Operatora”. Jest to kolejna pozycja z uznanej serii Shopfloor jaka ukazuje się dzięki naszemu wydawnictwu. Zapraszamy do zapoznania się z jej opisem w zakładce Publikacje / Seria Shopfloor.

  More

 • Zapowiedź premiery TPM dla każdego Operatora.

  SF_TPM

  W maju 2012r. ukaże się TPM dla każdego Operatora. Jest to kolejna pozycja z uznanej serii Shopfloor jaka ukazuje się dzięki naszemu wydawnictwu. Więcej można o tym tytule przeczytać w zakładce zapowiedzi.

  More

 • XVIII Wrocławskie Targi Książki Naukowej

  wtkn18

  Uprzejmie informujemy, że wydawnictwo ProdPublishing.com będzie obecne na XVIII Wrocławskie Targi Książki Naukowej, które odbędą się w dniach 21–23 marca 2012 r. Miejsce targów: Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 8, budynek D-20 (w pobliżu placu Grunwaldzkiego). Zapraszamy do naszego stoiska.

  More

 • Zapowiedź premiery

  Uprzejmie informujemy, że już na początku marca ukaże się długo oczekiwana publikacja pt. Hoshin Kanri w szczupłym przedsiębiorstwie. Więcej na temat zapowiadanej książki można przeczytać w zakładce Zapowiedzi.

  More

 • Newsletter

  newsletter-foto

  W stopce każdej strony zamieszczony jest formularz zapisu do naszego newslettera. Będziemy informować o akcjach promocyjnych, nowościach wydawniczych, a także innych interesujących i ważnych aktywnościach naszego wydawnictwa. Zapraszamy do zapisów!

  Więcej

 • Rynek Zdrowia

  rynek-zdrowia-portal

  W majowym miesięczniku Rynek Zdrowia ukazał się artykuł na temat naszej książki “Lean Hospitals. Doskonalenie szpitali” Marka Grabana.

  Więcej

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...