Najlepsze praktyki zarządzania

Tytuły jakie ukazują się w ramach serii NPZ dotyczą zastosowania koncepcji Lean Management czy Six Sigma w różnych obszarach funkcjonowania organizacji od jednostek służby zdrowia, przez administrację, na produkcji kończąc. Stanowią doskonałe uzupełnienie oferty wydawniczej ProdPublishing.com w zakresie wykorzystywania wiedzy i doświadczenia światowych autorytetów z zakresu zarządzania. Każdy z tytułów tej serii spotka się z dużym uznaniem każdego czytelnika.

NP__Hoshin-Kanri

Hoshin kanri w szczupłym przedsiębiorstwie. Budowanie przewagi konkurencyjnej i zarządzanie zyskami

Sedno szczupłego systemu (lean) i six sigma stanowi ten sam, unikatowy system operacyjny firmy, nazywany hoshin kanri. Jest to metoda planowania strategicznego i zarządzania złożonymi projektami, systemem zapewnienia jakości, który pozwala firmie wiernie przełożyć potrzeby klienta na nowe produkty, a także system operacyjny, zapewniający firmie trwały wzrost zysków.

NP_LH

Lean Hospitals – doskonalenie szpitali. Poprawa jakości, bezpieczeństwo pacjentów i satysfakcja personelu

W książce Mark Graban korzysta ze swoich doświadczeń współpracy ze szpitalami, by wyjaśnić dlaczego i w jaki sposób szczupły system może pomóc nam w poprawie bezpieczeństwa, jakości i wydajności w placówkach ochrony zdrowia.

Zarządzanie strumieniem wartości w biurze

Zarządzanie strumieniem wartości w biurze

W książce Zarządzanie strumieniem wartości w biurze Tapping i Shuker przedstawiają osiem etapów wdrażania szczupłego systemu w biurze. Wykorzystują do tego rzeczywisty opis przypadku działu obsługi klienta.

5S w biurze.

5S w biurze. Organizacja miejsca pracy i eliminacja marnotrawstwa

Chociaż działania biurowe i administracyjne generują niemal 60% kosztów związanych z wytwarzaniem towarów w większości organizacji, bardzo często pozostają wyłączone z projektów wdrożenia szczupłych procesów. By stworzyć prawdziwe szczupłe przedsiębiorstwo, musimy także w obszarach biurowych wprowadzać systemy, które pozwolą eliminować marnotrawstwo.

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...