O nas

Lean Manufacturing i Six Sigma w najlepszym wydaniu

Z roku na rok pojawia się coraz więcej publikacji z zakresu Lean Management, Six Sigma w polskiej wersji językowej. Kiedy w 2005 roku pojawił się pomysł publikacji przedruków światowych bestsellerów z tego zakresu, a tym powstanie wydawnictwa ProdPublishing.com (wcześniej ProdPress.com) krajowy rynek publikacji był dość ubogi w porównaniu do tego co działo się w świecie. Wiele organizacji w tym czasie, często własnym wysiłkiem zdobywało wiedzę na temat Lean Management. Pracując z nimi (szkoląc i realizują projekty doskonalące) zwracali się do nas z prośbą o ułatwienie ich pracownikom dostępu do wiedzy w postaci przedruków światowych bestsellerów.
Z tego też powodu powstało wydawnictwo ProdPress.com, a dziś ProdPublishing, którego celem jest wydawanie w polskiej wersji językowej książek propagujących najlepsze praktyki zarządzania. Naszym celem jest wzbogacanie oferty publikacji dostępnych w języku polskim z tego zakresu. Oferta naszego Wydawnictwa ProdPublishing.com jest intensywnie poszerzana co spotyka się z dużym Państwa uznaniem, które doświadczamy niemal codziennie. Dzięki naszej konsekwentnej strategii dziś ProdPublishing.com jest największym specjalistycznym wydawnictwem z zakresu Lean Management w Polsce. Wydało w polskiej wersji językowej blisko 20 pozycji książkowych!
Bardzo zależy nam na wszelkich Państwa uwagach i sugestiach. Poszukujecie Państwo polskiego przekładu interesującej książki? Prosimy o informację. Zapraszamy do współpracy.

Nasze książki są tymi, z których można nauczyć się najwięcej.

Szymon Kubik

Szczupła produkcja jest “szczupła” ponieważ używa mniej wszystkiego w porównaniu z produkcją masową połowę ludzkiego wysiłku w fabryce, połowę przestrzeni produkcyjnej, połowę inwestycji w narzędzia, połowę pracy inżynierskiej do opracowania nowego wyrobu w dwukrotnie krótszym czasie. Wymaga również utrzymywania mniej niż połowy zapasów, prowadzi do mniejszej ilości błędów i produkuje większy, ciągle rosnący asortyment produktów.
Womack J.P., Jones D.T., Roos D., Maszyna, która zmieniła świat, ProdPress.com Wrocław 2008

ProdPublishing.com

ProdPublishing.com powstało na bazie doświadczeń realizacji na zlecenie w latach 2003 – 2005 projektów związanych m.in. ze składem tekstu, opracowaniem graficznym, redakcją książek wydawanych m.in. przez:

 • SPM Project,
 • Jacek Santorski – Wydawnictwa Biznesowe,
 • Jacek Santorski & Co
 • Bertelsmann  “Świat Książki”
 • Politechnikę Wrocławską,
 • Lean Enterprise Institute Polska.

Za rok powstania Wydawnictwa ProdPublishing.com przyjmuje się 2005 rok, choć pierwsze książki z tym logo ukazały się w 2010 roku.  W latach 2005 – 2009 dla aktywności wydawniczej używano znaku ProdPress.com, który dziś definiuję obszar dodatkowych usług oferowanych przez wydawnictwo.

Wydawnictwo działa w trzech obszarach:

ProdPublishing.com

- wydawnictwo staraniem, którego ukazują się książki i prowadzona jest ich sprzedaż hurtowa.

ProdPress.com

– dział wydawnictwa zajmujący się:

 1. produkcją książek na zlecenie innych wydawnictw. Oferowane są następujące usługi: redakcja, projekt graficzny (w tym okładek), skład komputerowy, korekta, przygotowanie do druku, druk.
 2. wykonywanie innych prac graficznych – związane z układem koncepcyjnym ulotek, folderów, projektowaniem znaków graficznych, logotypów, itp.


ProdPublishing Excellence

– usługi doradcze i szkoleniowe z zakresu Lean Management. W szczególności:

 1. Lean Manufacturing
 2. Lean Office
 3. Lean Hospitals

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających nasz serwis do zapoznania się z naszą ofertą. Książki można zamówić w poprzez sklep internetowy ProdPublishing SKLEP, który szczególnie polecamy. W każdym przypadku zachęcamy do kontaktu z Wydawnictwem i dla ułatwienia zamieściliśmy formularz kontaktowy.

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...