Seria Klasyka Lean Manufacturing

W serii Klasyka Lean Manufacturing wydawnictwa ProdPublishing.com znajdują się przedruki światowych publikacji z zakresu Lean Manufacturing. Od tej serii ProdPublishing.com jako jeszcze ProdPress.com rozpoczęło swoją aktywność wydawniczą. Klasyka Lean Manufacturing oznacza fundamentalne pozycje książkowe, których lektura jest niemal obowiązkowa dla wszystkich tych którzy chcą zajmować Lean Management.

KLM_System Produkcyjny Toyoty. Wydawnictwo ProdPublishing.com

System Produkcyjny Toyoty: więcej niż produkcja na dużą skalę

W analizie rozwoju systemu Lean Manufacturing, książka ta zalicza się do literatury obowiązkowej. Już od wielu lat dostarcza inspiracji wszystkim poszukującym sposobów poprawy efektywności poprzez nieustanną eliminację marnotrawstwa.

KLM_Maszyna, która zmieniła świat. Wydawnictwo ProdPublishing.com

Maszyna, która zmieniła świat

Ten klasyk z dziedziny zarządzania jest pierwszą książką, która pokazała, że szczupły system produkcyjny Toyoty jest bazą dla jej trwałego sukcesu i że Toyota jest najlepiej prosperującą globalną firmą ostatnich pięćdziesięciu lat.

KLM_Ford_Dziś i jutro

Dziś i jutro

W książce H. Ford opisuje ponadczasową wizję prowadzenia biznesu. Opracował On system produkcyjny, którego celem było coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy.

KLM_Lean Thinking - szczupłe myslenie

Lean Thinking – szczupłe myślenie

W książce autorzy proponują nam zmianę sposobu spojrzenia na otaczający nas świat. Książka „Lean thinking – szczupłe myślenie” to zbiór zasad, które mają zastosowanie wszędzie w przemyśle, usługach na codziennym życiu kończąc.

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...