Kaizen na hali produkcyjnej

Tytuł oryginał: Kaizen for the Shopfloor
Autorzy: The Productivity Press Development Team
ISBN: 978-83-929155-2-2
Seria: Shopfloor

Ilość stron: 124
Wymiary: 168x235 [mm]
Okładka: Miękka

Opis książki

Kaizen, czyli ciągłe doskonalenie jest jednym z fundamentów systemu szczupłej produkcji. Warsztaty kaizen stwarzają możliwość wprowadzenia przemyślanych zmian w zakładach pracy.
Kaizen na hali produkcyjnej
omawia najważniejsze etapy skutecznego warsztatu kaizen – takiego, który został właściwie zaplanowany, przeprowadzony i kontynuowany. Ta najnowsza pozycja w nagrodzonej Shingo Prize serii Shopfloor Series w prosty i czytelny sposób przedstawia złożone zagadnienia, związane z rozpoczęciem transformacji do systemu szczupłej produkcji. Dzięki temu jest znakomitą lekturą dla pracowników produkcyjnych, którzy odgrywają najważniejszą rolę we wprowadzaniu zmian i udoskonaleń.
Nasza książka:

  • Przedstawia strategie nauki i streszczenia w każdym rozdziale.
  • Szczegółowo omawia fazę planowania i przygotowania warsztatu kaizen.
  • Prowadzi czytelnika przez proces wdrożenia.
  • Podpowiada, jak zaprezentować rezultaty kierownictwu firmy.

 

Kaizen na hali produkcyjnej pokazuje, że warsztay kaizen to coś więcej, niż tylko wynajęcie drogiego sen-sei, by starł kurze i sprawił, że wszystko błyszczy. Ta książka wyjaśnia, jak naprawdę wprowadzać zmiany. Z pewnością wykorzystamy ją jako lekturę przygotowującą uczestników do warsztatów kaizen, a także jako materiał pomocniczy w trakcie przeprowadzania samego działania.

E.J.  SWEENEY, Manager ds. Szczupłych Procesów,  Labinal

Kaizen na hali produkcyjnej zawiera odpowiedzi na wiele pytań, które ludzie zadają przed, w trakcie i po zakończeniu warsztatów kaizen i pokazuje właściwe narzędzia umożliwiające kontynuację. Jako trener polecałbym ją każdemu pracownikowi, jako źródło wiedzy na temat kaizen i szczupłej produkcji.

JAMES  BIANDO, Koordynator ds. Szkoleń i Kaizen,  Saint-Gobain

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...