Kanban na hali produkcyjnej

Tytuł oryginał: Kanban for the shopfloor
Autorzy: The Productivity Press Development Team
ISBN: 978‐83‐926020‐3‐3
Seria: Shopfloor

Ilość stron: 124
Wymiary: 168x235 [mm]
Okładka: Miękka

Opis książki

Wprowadzenie systemu kanban stało się tematem wielu projektów w zakładach przemysłowych. Niestety często okazywało się, że wprowadzany był on jako kolejny „program miesiąca” i jego wdrożenie pociągało za sobą szereg problemów, a co za tym idzie, nie przynosiło oczekiwanych rezultatów.

“Kanban na hali produkcyjnej” (tytuł originału: Kanban for the shopfloor) w bardzo przystępny sposób opisuje ideę systemu kanban oraz związek tego narzędzia z innymi elementami lean manufacturing, a także jego rolę w podstawowym zadaniu jakie stoi przed kierownictwem, czyli ciągłym doskonaleniu.

 

Ta książka w prosty i zrozumiały sposób omawia najważniejsze kwestie związane z wdrażaniem systemu kanban. Polecam ją firmom, które już go wdrożyły, zarówno jako narzędzie szkoleń nowozatrudnionych ludzi, jako element promowania metody ciągłego doskonalenia wśród doświadczonych pracowników. Trzy najważniejsze zalety tej książki to: ? prosty, zrozumiały język, ? podsumowanie w Rozdziale 6, które może służyć jako doskonała lista kontrolna procesu wdrożenia kanban, ? wyjaśnienie roli, jaką odgrywa kanban w rozwoju szczupłej produkcji.

BJ FONTAINE - National Steel and  Shipbuilding Company

Znakomity praktyczny podręcznik do wdrożenia systemu kanban

RON FARDELL - Dyrektor do spraw szczupłej produkcji,  GDX Automotive

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...