Łatwiej, szybciej, prościej. Lean IT

Tytuł oryginał: Easier, simpler, faster. System strategy for Lean IT
Autorzy: Jean Cunningham, Duane Jones
ISBN:
Seria: Najlepsze Praktyki Zarządzania

Ilość stron:
Wymiary: 168x235 [mm]
Okładka: Twarda

Opis książki

By transformacja do szczupłego systemu była skuteczna i przyniosła trwałe rezultaty, firma musi wdrożyć systemy informatyczne, które będą w pełni wspierać i umacniać wprowadzone udoskonalenia.
W książce Jean Cunningham i Duane Jones przedstawiają opis przypadku prawdziwej transformacji firmy produkcyjnej, obejmującej wdrożenie nowego systemu informatycznego, omawiając problemy, jakie napotkali i rozwiązali w tym procesie.
Ta znakomita praca wyjaśnia:

  • Sposób dostosowywania systemu informatycznego firmy do zasad i koncepcji szczupłego systemu;
  • Zmiany konieczne w systemie informatycznym, by stał się wsparciem, a nie barierą w przekształcaniu firmy;
  • Nowe możliwości eliminacji marnotrawstwa wewnątrz samego systemu informatycznego.

Książka “Łatwiej, szybciej, prościej” zasługuje na dokładną lekturę i szczegółowe omówienie w każdej organizacji planującej wdrożenie szczupłego systemu. Jean i Duane precyzyjnie i wyraziście przedstawili swoje zmagania, frustracje i zwycięstwa, jakie były ich udziałem podczas przekształcania systemu informatycznego, dotychczas zwykle pomijanego w opisach udanych transformacji przedsiębiorstw.

- Pat Lancaster, Prezes, Lantech.com

Bezpośrednie doświadczenia Jonesa i Cunningham, związane z wdrożeniem szczupłego systemu informatycznego zostały w tej książce przełożone na praktyczne wskazówki, które powinny stać się kierunkowskazami na mapie drogowej waszej transformacji.

- Jamie Flinchbaugh, współautor The Hitchhiker’s Guide to Lean i współzałożyciel The Lean Learning Center

Zbyt długo systemy informatyczne stanowiły pośrednią przeszkodę dla doskonalenia przedsiębiorstw. Książka “Łatwiej, szybciej, prościej” otwiera przed nami nowe perspektywy, ponieważ jej autorzy pokazują nam, że IT może znacząco przyśpieszyć eliminację marnotrawstwa.

- Anand Sharma, prezes, TBM Consulting Group, Inc.

Nasze marki


Newsletter

Loading...Loading...